Contact

Vrije gesub. kleuterschool

De Kangoeroe

Kloosterstraat 18

9988 Watervliet

Tel.: 09/379 87 24

directie@kleuterschooldekangoeroe.be

 

HOMEIcon

Zoals eerder vermeld dragen wij onze 'kleinschaligheid' en 'laagdrempeligheid' hoog in het vaandel.
Dat de ouders zich hier thuis en zeer welkom voelen spreekt daarom voor zich. 

We hechten veel belang aan het welbevinden van onze ouders. We gaan niet aan ze voorbij. 
Enerzijds zijn ze onze co-partners wat betreft de opvoeding van onze kleuters. We gaan geregeld met de ouders in gesprek (oudercontacten, informele contacten,...) om de ontwikkeling van de kleuters te bespreken en in kaart te brengen. 
Anderzijds doen we af en toe beroep op ze (op vrijwillige basis). Misschien heb je ook wel zin om je te engageren als natuur(groot)ouder, voorlees(groot)ouder, of heb je zin om tot onze ouderraad De Buidel toe te treden. 
Kortom, zonder onze ouders zou onze school niet zijn wat ze is...